Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce a činnost SDH v roce 2011

Akce a činnost SDH v roce 2011

Výroční valná hromada 15.1.2011

V Sobotu 15. 1. 2011 se konala výroční členská schůze SDH Hladké Životice. Na začátku této schůze přivítal starosta sboru všechny členy a pozvané hosty, mezi kterými byly starosta okrsku Fulnek, paní starostka a místostarostka naší obce, delegáti sousedícího hasičského sboru s Kujav, a zástupci místních složek, ASPV,TJ Niva a Myslivců. Další pozvaný host paní ředitelka místní základní školy se nemohla osobně zúčastnit, proto poslala omluvný dopis a malý dáreček.Po zdravicí hostu se schůze řídila podle schváleného programu. Byly předneseny zprávy za rok 2010, starostou SDH, Velitelem sboru, pokladníkem a předsedou revizní komise. Dále byly předloženy plány činnosti sboru a jednotky na rok 2011. Následovala diskuse,do které se přihlásily jak členové tak i hosté, v průběhu diskuse byla předána průkazka SDH nové člence Stanislavě Šimečkové. Po ukončení oficiální části této schůze se podávala večeře a následovala volná zábava.

 

Výroční valná hromada okrsku Fulnek 25.2.2011

V pátek 25. 2. 2011 se v naší hasičské zbrojnici konala výroční schůze SDH které jsou členy okrsku Fulnek. Na této schůzi se zúčastnily delegáti všech deseti sborů našeho okrsku, dále byly přizváni hosté z okresního sdružení hasičů, hasičské pojišťovny a starostové obcí. Na začátku byly zúčastněni vyzváni k uctění památky zemřelých hasičů minutou ticha. Schůze se řídila podle schváleného programu. Po ukončení schůze se podávala večeře, naši členové přichystali pro hosty kuřecí stehna s bramborem. Následovala volná diskuze.

Vepřové hody

Vepřové hody v hasičské zbrojnici

veprove-hody-2011-012.jpg

V sobotu 2.4.2011 jsme se mohli potkat na prvních vepřových hodech, které pořádal sbor dobrovolných hasičů.

Tato akce byla novinkou a proto panovaly trošku obavy aby vše dobře dopadlo. Návštěvníci vepřových hodů mohli využít k posezení a občerstvení prostory před hasičskou zbrojnicí, kde se také celá akce konala. Pod vedením zkušeného řezníka, jsme vyráběly klasické zabijačkové speciality jako ovar, jitrničky, jelítka, tlačenky, sekanou a zabijačkovou polévku. Tyto zabijačkové výrobky si hosté mohli zakoupit. Celá akce probíhala v přátelském duchu a jsme rádi, že nebyla přerušena požárním poplachem. Velký dík patří organizátorům akce řezníkovy a všem pomocníkům.

 

Večeře k MDŽ 9.4.2011

Dne 9.4.2011 se aktivní členky SDH Hladké Životice, již tradičně zúčastnily malého výletu spojeného s večeří u příležitosti MDŽ. Tentokráte jsi vybraly restauraci s bouwlingem v nedalekém Fulneku. Atmosféra byla jak je patrné z přidaných fotografií na patřičné úrovni. Proto ani po návratu zpátky,se neměli sílu rozloučit a zakončily své malé oslavy v místním pohostinství.Přejeme všem zúčastněným členkám mnoho zdaru v dalších akcích našeho SDH. mdz-2011-012.jpg

 

 

 

 

 

Kácení máje 11.6.2011